Yaz Konumu Otel

Rehoboth Beach DE .'deki Summer Place Hotel, harika, sakin bir konumda, ılımlı bir şekilde döşenmiş, küçük, makul fiyat ve temiz odalar sunmaktadır. 1 mil walk to boardwalk ve şehir Rehoboth Beach DE 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Havuz veya asansör yok.

Rehoboth Beach'in tarihi geçmişi var ve birçok aile ve grubun gözde tatil beldesi. Popüler bir bölgesel tatil merkezi olan Rehoboth Beach'in mevsimsel nüfusu, şehir sınırları içinde 25.000'in üzerine çıkmakta ve yaz aylarında çevredeki binlerce alanda genişlemektedir.

First Street ve Olive Caddesi'nin köşesinde yer alan uygun fiyatlı konuk evi tarzındaki otel odaları ve 1 yatak odalı mülkiyet birimleri. Summer Place Hotel, mütevazi bir şekilde döşenmiş, küçük, makul fiyat ve temiz odalar sunan, harika, sakin bir konuma sahiptir. 1 dakikalık yürüme tahta ve 1 dakika şehir merkezine yürümek. Havuz veya asansör yok.

23 oda, nispeten yeni, temiz, özel banyo, kablolu televizyon, telefon, mikrodalga, klima, ısı ve buzdolabı. Odalar, bir ya da iki kral yatak, bir çift kişilik yatak ya da çift kişilik bir çift kişilik yatak ile donatılmıştır. İstek üzerine bebek karyolası temin edilebilir.

Dört adet tek yatak odalı kınamak mevcuttur ve oturma odasında tam boy futon ve yatak odasında bir çift kişilik yatak bulunan tam donanımlı mutfak (bulasik makinasi, mikrodalga fırın, ocak, buzdolabı ve tüm mutfak eşyaları) ile donatılmıştır. Dört ya da beş kişiliktir (Yaklaşık 350 metrekare.)

Sınırlı park yeri olan otel ancak konuklara oda başına bir ŞEHİR park geçiş belgesi verilmektedir. Tamamlayıcı sabah kahvesi ve ortak balkona açık bir şekilde dinlenin.